Offseason program

Česká Baseballová akademie Ostrava je od roku 2017 součástí systému akreditovaných akademií České Baseballové Asociace. Navazuje tak na činnost Tréninkového Centra Ostrava, které pravidelně fungovalo již od roku 2013. Společně s pražskou a brněnskou akademií nyní pokrývá pravidelný mimosezónní tréninkový program pro talentované hráče od 12 do 19 let pro celou ČR.

Struktura programu je nastavena tak, aby byl nástavbou na klubové tréninky s priorotním zaměřením na kondici. Baseballové tréninky nejsou zaměřeny na základní dovednosti, ale na konsolidaci a vylepšení specifických baseballových dovedností pod vedením zkušených extraligových hráčů. Jedná se o výběrový program s omezenou kapacitou, upřednostněni jsou reprezentanti ČR, dále regionálních reprezentanti a v poslední fázi další hráči doporučeni oddílovými trenéry.

Hlavním garantem mimosezónního tréninkového programu je Aleš Navrátil (trenér s licencí ČBA Instruktor).

Členové České Baseballové Akademie Ostrava mají zvýhodněné podmínky účasti na zimních Czech Academy Campech v Nymburku. Členové akademie mají dále možnost nominace na kempy MLB (příp. TryOuty), a současně do výběrů akademií pro kvalifikační turnaje PONY / Colt League, turnaje Perfect Game a turnaj MLB European Academies. 

min. 30

tréninkových jednotek
od listopadu do března

max. 16 hráčů

na specializovaného
kondičního trenéra

max. 8/4 hráči

na baseballového trenéra


Vytisknout E-mail