Hráči


    • Matěj Chorobík

      Adam Gřeš

      Martin Hrbáč

      Lukáš Hurta

      Michal Kovala

      Benedikt Kovalský

      Jan Kozel

      Richard Krőmer

      Miroslav Lacika

      Jonáš Martinčák

      Adrián Mück

      Hynek Najvert

      Richard Omelka

      Jan Palarčík

      Vojtěch Pavelka

      Matěj Peške

      Matyáš Pjontek

      Samuel Rušitovič

      Alexandr Šín

      Jakub Šín

      Filip Šín

      Denis Šmiřák

      Štěpán Švarný

      Vojtěch Švigost

      Pavel Vnuk

      Filip Votava

      Šimon Všetečka


    • Adam Gřeš

      Lukáš Hurta

      Benedikt Kovalský

      Jan Kozel

      Richard Krőmer

      Miroslav Lacika

      Hynek Najvert

      Richard Omelka

      Jan Palarčík

      Vojtěch Pavelka

      Matěj Peške

      Matyáš Pjontek

      Filip Šín

      Pavel Vnuk

      Šimon Všetečka


    • Matěj Chorobík

      Michal Kovala

      Jonáš Martinčák

      Adrián Mück

      Samuel Rušitovič

      Alexandr Šín

      Vojtěch Švigost

      Filip Votava


    • Martin Hrbáč

      Jakub Šín

      Denis Šmiřák

      Štěpán Švarný

  • Příjmení a jméno Klub Ročník Kategorie
    Matěj Chorobík Klasik Frýdek-Místek 2007 Junior Academy
    Adam Gřeš Arrows Ostrava 2002 Senior Academy
    Martin Hrbáč Arrows Ostrava 2004 Senior Academy
    Lukáš Hurta Arrows Ostrava 2005 Junior Academy
    Michal Kovala Arrows Ostrava 2003 Senior Academy
    Benedikt Kovalský Arrows Ostrava 2004 Senior Academy
    Jan Kozel Klasik Frýdek-Místek 2006 Junior Academy
    Richard Krőmer Arrows Ostrava 2007 Junior Academy
    Miroslav Lacika Klasik Frýdek-Místek 2005 Junior Academy
    Jonáš Martinčák Arrows Ostrava 2007 Junior Academy
    Adrián Mück Klasik Frýdek-Místek 2006 Junior Academy
    Hynek Najvert Arrows Ostrava 2005 Junior Academy
    Richard Omelka Klasik Frýdek-Místek 2004 Senior Academy
    Jan Palarčík Klasik Frýdek-Místek 2007 Junior Academy
    Vojtěch Pavelka Arrows Ostrava 2003 Senior Academy
    Matěj Peške Klasik Frýdek-Místek 2004 Senior Academy
    Matyáš Pjontek Arrows Ostrava 2005 Junior Academy
    Samuel Rušitovič Arrows Ostrava 2006 Junior Academy
    Alexandr Šín Arrows Ostrava 2001 Senior Academy
    Jakub Šín Arrows Ostrava 2002 Senior Academy
    Filip Šín Arrows Ostrava 2006 Junior Academy
    Denis Šmiřák Klasik Frýdek-Místek 2007 Junior Academy
    Štěpán Švarný Klasik Frýdek-Místek 2006 Junior Academy
    Vojtěch Švigost Arrows Ostrava 2006 Junior Academy
    Pavel Vnuk Klasik Frýdek-Místek 2004 Senior Academy
    Filip Votava Arrows Ostrava 2005 Senior Academy
    Šimon Všetečka Arrows Ostrava 2004 Senior Academy
„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde